Huisje aan het strand? Maak kennis met Ameland!
Op zoek naar een huisje aan het strand? Voor een lekkere strandvakantie hoeft u geen extreem lange reis naar het zuiden te maken. Sterker nog, voor een schitterend huisje aan het strand kunt u ook eens richting het noorden rijden. Een strandvakantie is namelijk ontzettend dichtbij.
Onze vakantiehuisjes staan op het schitterende eiland Ameland. Een plek waar u gezelligheid, onstpanning en natuur centraal staan. De unieke sfeer op het eiland ervaart u snel genoeg wanneer u een huisje aan het strand bij Metz boekt.
Uw favoriete huisje aan het strand
Ameland is een bijzonder eiland. Hoewel u een overvloed aan ruimte zult ervaren op het eiland is een bruisend dorpje, gezellig strand of leuk eettentje eigenlijk altijd wel in de buurt. Onze vakantiehuisjes op Ameland liggen verspreid over het eiland. Hierdoor kunt u een een locatie kiezen die het beste bij uw wensen past.
Breed aanbod aan schitterende vakantiewoningen
Zo hebben we een breed aanbod van vakakantiehuisjes aan het strand. Een luxe vakantiehuis aan zee met veel ruimte, van alle gemakken voorzien en in een omgeving waar van alles te doen is. Lijkt u dit wel wat? Boek dan bij ons een schitterend vakantiehuis op het Waddeneiland Ameland.
Het eiland Ameland heeft u veel te bieden, maar ook onze schitterende huisjes aan het strand bieden optimaal vermaak. De combinatie maakt het tot een geslaagde vakantie. Of u nu voor een weekendje naar Ameland wilt, als u op tijd bent met uw huisje aan zee boeken dan is het allemaal mogelijk!
Bij ons kunt u verschillende mooie vakantie huisjes in Ameland huren die een mooie ligging aan zee hebben. Niet alleen hebben wij accommodaties die aan het strand liggen, maar ook in de duinen. U loopt zo het strand op en u slaapt onder het geluid van de kalmerende golven.
Huisje aan zee huren op Ameland?
Bij ons heeft u veel keus want wilt u een huisje aan het strand voor twee, vier, zes of acht personen Wij hebben prachtige vakantiewoningen die geschikt zijn voor twee tot acht personen. Deze accommodaties zijn van alle gemakken voorzien en heeft zijn eigen unieke sfeer, kenmerken en voordelen. Sommige huisjes aan het strand zijn zo ingericht dat ze rolstoelvriendelijk zijn, de andere liggen dicht bij een dorpje en sommige hebben zelfs een eigen zwembad.
Uitgelicht: vakantiewoning De Kluut
De Kluut is een prachtige vakantiewoning voor 8 personen. Gelegen in de duinen tussen Nes en Buren is dit een ideaal verblijf. Deze vakantiewoning heeft alle voorzieningen voor een onvergetelijke vakantie. Denk hierbij aan onder andere 4 slaapkamers, 2 badkamers en meerdere terrassen. U heeft bij ons veel keus, doordat we meer dan vijftig verschillende accommodaties op Ameland verhuren. Boek nu een huisje op het strand!
Op zoek naar een groot vakantiehuis aan het strand?
Bent u op zoek naar een mooie locatie voor een familieweekend? Of wilt u een mooi vakantiehuis op Ameland boeken voor een vakantie met een groep vrienden of met uw vereniging? Dan hebben wij enorme vakantiewoningen die geschikt zijn voor minimaal 8 personen, maar zelfs ruimte bieden aan maximaal 18. Deze schitterende huisjes aan het strand zijn voorzien van alle gemakken en van genoeg comfort.
Een prachtig huisje aan het strand is De Kimme. Gelegen bij een duin is dit een prachtige accommodatie voor maximaal 14 personen. Met meerdere kamers, een grote woonkamer, open keuken en bijkeuken met wasmachine en droger is dit één van de mooiste vakantiehuizen op Ameland.
Zoek en boek uw huisje aan het strand
Een luxe appartement aan zee
Wilt u samen even ertussenuit, maar vindt u een huisje aan het strand te groot? Dan bieden wij ook appartementen aan voor twee tot vijf personen die aan het strand liggen, maar ook op andere locaties, zoals bij pittoreske dorpjes.
Een prachtig voorbeeld van een appartement wat alles heeft is Kaapsduun Penthouse 16. Het is ontworpen in de stijl van vroegere badhotels wat zorgt voor een ontspannen sfeer in het appartement. Met een gezellige woonkamer, open keuken, slaapkamer, badkamer en terras heeft u aan voorzieningen geen gebrek.
Geen dag hetzelfde op het mooie Ameland
Tijdens een vakantie op de Waddeneilanden is geen dag hetzelfde. Er is hier namelijk voor iedere liefhebber wel iets te ondernemen.
Bent u een rustzoeker, sport- of natuurliefhebber? Houdt u van het bezoeken van culturele bezienswaardigheden? Of houdt u ervan om vaak met z’n allen te gaan lunchen of dineren op verschillende plekken dichtbij uw vakantiehuis aan zee? Het Waddeneiland is klein, maar alle ingrediënten zijn aanwezig voor een heerlijke vakantie vanaf uw huisje aan het strand.
Zo bent u niet alleen van alle gemakken voorzien in uw huisje aan het strand, maar ook daarbuiten wordt u op uw wenken bediend.
Om het u nog makkelijker te maken hebben wij een aantal tips voor u opgesteld. Deze pagina's staan boordevol met informatie en veel aanraders voor het eiland Ameland.
- De natuur in (wandelen, fietsen, wad excursies en natuurgebieden);
- Dorpen (de leukste dorpjes en wat er te doen is);
- Eten & drinken (waar u allemaal kan genieten van heerlijke lekkernijen en de lekkerste drankjes);
- Bezienswaardigheden (de leukste culturele en leerzame uitjes op Ameland).
Ga bijvoorbeeld op een leuke wadexcursie. De wadbodem droogt twee keer per dag uit. Dit is natuurlijk het perfecte moment om eroverheen te lopen. Een gids neemt u mee en zal u alles vertellen over de wadden. Natuurlijk ziet u ook de dieren die leven in de Waddenzee.
Trek de natuur in
Ameland staat bekend om haar vele wandelroutes. Ontdek de mooiste plekjes van Ameland. Voor als u hulp wilt hebben bij het uitzoeken van uw wandelroute worden er jaarlijks meerdere wandelevenementen georganiseerd met afstanden van 3 tot 25 kilometer. Wanneer u houdt van wandelen is Ameland bij uitstek de perfecte vakantiebestemming!
Een bezoek aan de hoofdstad van Ameland, Nes, mag zeker niet ontbreken wanneer u verblijft in een huisje aan het strand. Het is één van de leukste dorpen van Ameland. Een bezoek aan de veersteiger en de jachthaven is zeker de moeite waard! Kenmerkend voor Nes zijn de karakteristieke huisjes uit de 17e en 18e eeuw.
Er liggen ook genoeg fietspaden op Ameland. Het maakt niet uit welke vakantiehuis aan zee u boekt, want de paden lopen door heel Ameland heen. Vergeet dus geen fiets mee te nemen als u op vakantie gaat naar de Waddeneilanden, want er ligt hier meer dan 100 kilometer aan fietspaden. Met de fiets ben je mobiel en kan je omliggende dorpjes bezoeken om daar te genieten van heerlijk hapjes en drankjes.
Een liefhebber van klassiekers zoals biefstuk, Spaanse tapas of lokale lekkernijen? Er zitten hier meerdere restaurants, eetcafés en strandpaviljoenen waar u heerlijk kunt eten. Vergeet dus niet ergens plaats te nemen, want de lokale lekkernijen zijn fantastisch op Ameland.
Last minute naar Ameland?
Bent u op zoek naar een luxe vakantiehuis op Ameland voor uw naderende vakantie? Met ons ruime aanbod aan vakantie huisjes op Ameland zit er altijd wel een geschikte woning tussen voor een last minute naar Ameland. Of u nou met z'n tweeën, een groot gezin of met een stel vrienden naar dit schitterende eiland komt. Boek een huisje aan het strand, midden in de duinen of in een ander schitterend stukje natuur. Boek vandaag nog uw last minute naar Ameland!
Huisje aan het strand met hond
Ameland is een schitterend eiland om te bezoeken met uw hond. Wanneer u een vakantie aan het strand wilt vieren met uw hond, dan is Ameland een must om te bezoeken. Het eiland bevat namelijk een enorm losloopgebied. U mag namelijk over alle weidse stranden onbezorgt wandelen met uw hond. Ook in het binnenland van Ameland bevinden zich een aantal losloopgebieden.
Wanneer u op zoek bent naar een huisje aan zee met hond, dan bent u bij ons aan het goede adres. We hebben namelijk een aantal schitterende vakantiewoningen waar huisdieren toegestaan zijn. Hiermee maken wij een vakantie naar Ameland met hond mogelijk voor gezinnen die toe zijn aan een vakantie met een compleet gezelschap. Geniet van een van onze luxe vakantiehuizen in Ameland met hond!
Wacht niet langer en boek een huisje aan zee op Ameland!
Bent u overtuigd en ziet u zichzelf al zitten op een huisje aan het strand? Boek direct uw favoriete vakantiewoning. Extra leuk is dat u ook een huisje aan het strand met uw hond mag boeken! Zo is de hele familie compleet.
Onze strandhuisjes zijn vaak snel en ver van tevoren geboekt, dus wees er wel snel bij en verzeker uzelf van een luxe huisje aan zee. We heten u graag van harte welkom voor een heerlijke vakantie op de Waddeneilanden.